Pierwsze wspólne dzieło

Klasa I (obecna klasa II) w ubiegłym roku, zaczynając swoją przygodę z nauką w naszej szkole stworzyła piękne dzieło. Jeden z uczniów - Michał Stoparczyk wraz z tatą postanowili napisać krótkie opowiadanie. Zaraz po tym, powstał pomysł w zaangażowanie całej klasy w  zilustrowanie książki, która będzie pamiątką na całe życie. Tak też się stało!

Serdeczne podziękowania za dofinansowanie i pomoc organizacyjną w powstaniu naszej książki kieruję szczególnie do Pana Sebastiana Stoparczyka i Rady Rodziców, oraz Pana Dyrektora, który zawsze jest przychylny wszystkim pomysłom uczniów i nauczycieli. Od dziś "Legenda Zielonego Smoka" dostępna w szkolnej bibliotece.

Marta Kozłowska

Dziś: Anieli, Jana
Jutro: Viktoryna, Helmuta
Czuwajcie i módlcie się w każdym czasie, abyście mogli stanąć przed Synem Człowieczym