Dzień Edukacji Narodowej

W poniedziałek święto Edukacji Narodowej. W związku z tym, jak co roku, tego dnia odbędzie się uroczystość pasowania uczniów klasy I. Nie jest to dzień wolny, jedynie zajęcia mają inny charakter.

Uczniowie klas I-III przychodzą na godz. 9.00 i uczestniczą w uroczystości a po niej idą do domu. Nauczyciele klas I-III sprawują opiekę nad swoimi klasami w godz. 8.00 - 10.35. Świetlica szkolna będzie pracować od 6.30 do 9.00 oraz od 10.35 do 12.00. Bardzo prosimy, by tak zaplanować ten dzień, aby dzieci zostały odebrane ze szkoły do godz.12.00, co umożliwi wszystkim nauczycielom udział w uroczystym spotkaniu z okazji Dnia Nauczyciela.

Uczniowie klas IV-VI uczestniczą w uroczystości pasowania i przychodzą do szkoły na godz. 9.00. Uczniowie klas VII i VIII przychodzą do szkoły na 9.00 i uczestniczą w zajęciach z wychowawcą i psychologiem do godz. 11.00.

Wszystkich obowiązuje tego dnia strój galowy.

Dziś: Alicji, Bogusławy
Jutro: Adolfa, Tymona
Napisałem do was, młodzi, że jesteście mocni i że nauka Boża trwa w was, i zwyciężyliście Złego
(1J 2,14b)