Styczniowe kolędowanie

W styczniu, w okolicach Dnia Babci i Dziadka odbędzie się Rodzinne Kolędowanie.

kolędowanie

Reaktywujemy tę wspaniałą imprezę, która jest wyśmienitą zabawą, a przy tym integruje pokolenia i odkrywa talenty muzyczne nie tylko naszych uczniów, ale także ich rodziców i dziadków. Zapraszamy do udziału solistów jak i całe muzykalne rodziny. Dla zwycięzców przewidziane są atrakcyjne nagrody. Wśród chętnych do udziału w Rodzinnym Kolędowaniu zostaną rozlosowane tytuły kolęd, tak aby uniknąć powtarzania się.
Losowanie kolęd odbędzie się w piątek 20 grudniaChętnych prosimy o zgłaszanie się do pani Katarzyny Mąki lub pani Marioli Borzystowskiej.

j.angielski, kl. V-VIII

Koronawirus

Dziś: Olafa, Witalisa
Jutro: Olgi, Kaliny