Ostatnie spotkanie przed świętami

W piątek 20.12 spotkaliśmy się po raz ostatni przed świętami i ostatni raz  w kończącym się roku. Podobnie jak w latach ubiegłych, w klimat nadchodzących świąt wprowadziło nas przedstawienie jasełkowe. Tym razem przygotowała je klasa VII pod opieką pani Arlety Petreczko i pana Jacka Patelki. Był to spektakl, który połączył realia betlejemskie z naszymi - polskimi. Pozwoliło to lepiej zrozumieć, czym dla człowieka jest spotkanie z Bogiem - Człowiekiem, który przyszedł na świat jako bezbronne dziecko. Sztuka była przeplatana pięknymi utworami muzycznymi w wykonaniu uczniów przy akompaniamencie pana Jacka Patelki. Po jasełkach kontynuowaliśmy spotkanie śpiewając najpiękniejsze polskie kolędy. Następnie każda klasa w swojej sali przeżywała spotkanie opłatkowe.

j.angielski, kl. V-VIII

Koronawirus

Dziś: Olafa, Witalisa
Jutro: Olgi, Kaliny