Rodzinne kolędowanie

23 stycznia odbyło się w naszej szkole Rodzinne Kolędowanie. Pierwszym punktem programu było przedstawienie jasełkowe pt. „Poemat Betlejemski” w wykonaniu klasy VII, przygotowane przez panią Arletę Petreczko i pana Jacka Patelkę. Po nim nastąpiły prezentacje rodzin, które wykonały wcześniej wylosowane kolędy i pastorałki. Nagrodą dla zwycięskiej rodziny był bon o wysokości 200 zł na wspólne wyjście do restauracji Risto pizza oraz słodkości, także dla laureatów II i III miejsca. Impreza odbyła się w miłej, rodzinnej atmosferze. Głównym celem tego spotkania było wielbienie narodzonego Jezusa śpiewem pięknych, polskich kolęd. Rodzinne muzykowanie to wspaniały sposób na zacieśnianie więzi miedzy pokoleniami, ale także integrację środowiska szkolnego. Jury, które reprezentowali pani Beata Lewczyk, pani Maria Sachaj i pan Marek Bielicz wybrało laureatów trzech miejsc:

I miejscerodzina państwa Gradziuków

II miejsceWiktoria Herman

III miejscerodzina państwa Irzykiewiczów i Steciągów

Gratulujemy wszystkim !

Organizatorami całego przedsięwzięcia były panie nauczycielki: Mariola Borzystowska i Katarzyna Mąka.

Dziś: Marzeny, Marii, Klaudiusza
Jutro: Ludwika, Piotra