Szkolny Konkurs recytatorski

Dziś tj. 4.03 po półrocznym przygotowaniu odbył się konkurs recytatorski dla klas I-III. W dzisiejszych zmaganiach wzięło udział 8 osób. W Jury zasiedli: pani Maria Sadecka, pan dyrektor Dariusz Tomasz Kiraga oraz pan Tomasz Przywarty. Jury postanowiło nagrodzić nominacją do Powiatowego Przeglądu Konkursu Recytatorskiego: Miłosza Tabjana z kl. I, Zofię Kumek z kl. II oraz Jana Sieciechowicza z kl. III.

Nasi mali uczestnicy wypadli wspaniale i składam najserdeczniejsze podziękowania za trud i konsekwencje w dodatkowych aktywnościach pozalekcyjnych naszym zwycięzcom oraz uczestnikom: Magdalenie Klimkowicz, Janowi Musiejkiewiczowi, Ilonce Załęckiej, Alicji Bałazy oraz Sewerynowi Karaczunowi. Jednocześnie proszę o trzymanie kciuków za uczniów, którzy już w przyszłym tygodniu będą reprezentować naszą szkołę na konkursie powiatowym.

Marta Kozłowska

Dziś: Jerzego, Wojciecha, Idziego
Jutro: Aleksego, Horacego
Rzekł więc Jezus do Dwunastu: Czyż i wy chcecie odejść?
(J 6,67)