Dzień Patronki i Dzień Dziecka

W środę 2.06 w naszej szkole świętowaliśmy podwójnie - z okazji Dnia Patronki - św. Urszuli Ledóchowskiej oraz Dnia Dziecka. O 9.00 rozpoczęła się uroczysta Msza św., którą uświetniła obecność naszego pocztu sztandarowego oraz dzieci pierwszokomunijnych - uczniów trzeciej klasy. Po eucharystii klasy IV - VIII udały się do szkoły, gdzie odbyło się głosowanie w szkolnym konkursie "Mam talent". W rywalizacji zwyciężyła Jagoda Wawrzykowska (VIII), przed Bernardem Bałazym (V) i Janem Patelką (VIII). Następnie klasy IV-VIII poszły  na stadion, gdzie rozegrano konkurencje sportowe, zręcznościowe oraz zabawy integracyjne (szczegóły na zdjęciach). Na koniec uczniowie wraz z wychowawcami udali się na lody. W tym miejscu chcemy serdecznie podziękować Radzie Rodziców za ufundowanie słodkiego poczęstunku z okazji Dnia Dziecka. Zapraszamy do galerii.

Dziś: Anieli, Jana
Jutro: Viktoryna, Helmuta
Czuwajcie i módlcie się w każdym czasie, abyście mogli stanąć przed Synem Człowieczym
(Łk 21,36)