Błąd
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/virt100344/domains/szkolakatolickanowasol.pl/public_html/images/stories/Cukierki
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/Cukierki

Przedstawienie profilaktyczne

8 maja o 17.00 w świetlicy szkolnej odbyło się przedstawienie kończące program profilaktyczny "Cukierki". Program trwał od października, a objęte nim były klasy II i III szkoły podstawowej. Jego celem było zapobieganie niewłaściwym zachowaniom oraz promowanie prawidłowych postaw wobec obcych i rówieśników.
    Dzięki pracy pań: Irminy Pawlikowskiej i Beaty Lewczyk dzieci zaprezentowały interesujący spektakl o złym czarodzieju Sopuchu, który uzależniał dzieci od cukierków. Jednak dzięki pomocy wróżki Felicji, woźnego Romana oraz sprzątaczki Stasi zagrożenie zostało pokonane. Po prezentacji zgromadzeni widzowie (rodzice, dziadkowie, rodzeństwo, nauczyciele) zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.
{gallery}Cukierki{/gallery}

Dziś: Aleksego, Horacego