BIWAK VIII KLASY

W dniach 22-23 czerwca uczniowie kl. VIII byli na biwaku w Sławie. Sami wybrali taką formę zakończenia swojej nauki w naszej szkole. Czas spędzony nad Jeziorem Sławskim, mimo że był dość krótki, to bardzo intensywny. Były kąpiele w jeziorze, rozgrywki w piłkę nożną, wodną i siatkową, gry planszowe itp. Nie zabrakło też śpiewania przy gitarze oraz wspólnych pogawędek podczas grillowania. Rankiem Jasiu Patelka przyrządził pyszną jajecznicę (z 60 jajek), a Zuzia i Nina bardzo smaczne tosty. Aż żal było odjeżdżać. Miejmy jednak nadzieję, że takie wspólne chwile jeszcze będą, mimo zakończenia nauki w szkole podstawowej, a uczniowie kl. VIII spotkają się w tym gronie jeszcze nie raz.

Koronawirus

Dziś: Marii, Oswalda
Jutro: Sławy, Jakuba
Jeśli Mnie kto miłuje, będzie zachowywał moją naukę, a Ojciec mój umiłuje go i do niego przyjdziemy