LEKKOATLETYCZNE CZWARTKI

Dzisiaj odbyły się pierwsze zawody sportowe z cyklu "Lekkoatletyczne czwartki". Naszą szkołę reprezentowali: Sandra Wieliczko (l miejsce w biegu na 300 m), Wiktoria Herman (I miejsce w biegu na 300 m, III miejsce w skoku w dal), Maria Gradziuk (ll miejsce w biegu na 300 m i ll miejsce w skoku w dal), Jakub Kmiećkowiak (l miejsce w biegu na 60 m i ll miejsce w biegu na 1000 m), Tymoteusz Wawrzykowski (lll miejsce w rzucie piłeczką palantową) oraz Jakub Piotr. Mimo niezbyt sprzyjającej aury nasi zawodnicy się nie poddawali i dzielnie zmagali z sobą i z przeciwnikami w różnych konkurencjach. Niektórym naprawdę niewiele zabrakło do stanięcia na podium. Wszystkim serdecznie gratulujemy i ogromnie się cieszymy, że macie w sobie sportowego ducha walki! Życzymy dalszych sukcesów na kolejnych zawodach oraz wytrwałości na treningach.

Dziś: Adolfa, Tymona
Jutro: Czesława, Agnieszki
Czemu tu stoicie cały dzień bezczynnie? Odpowiedzieli mu: Bo nas nikt nie najął
(Mt 20,6b-7a)