Piknik rodzinny

W piątek 3 czerwca odbył się w przy naszej szkole piknik rodzinny. Jego organizatorem była Rada Rodziców, a w przygotowanie włączyli się także pracownicy szkoły oraz rodzice i uczniowie. Uczestnicy wzięli udział w zabawach i konkursach, takich jak: dmuchane zamki, gokarty, malowanie twarzy, wyścigi, zawody w kręceniu kołem hula hop, w skakaniu na skakance i wiele innych. Strona kulinarna cechowała się olbrzymim bogactwem ciast, sałatek i owoców oraz napojów. Rozegrany został nawet konkurs na najlepsze danie bezmięsne z grilla. Frekwencja przerosła najśmielsze oczekiwania - przyszły całe rodziny, a przy atrakcjach ustawiały się długie kolejki. Piknik był radosnym czasem wspólnego spotkania po dwóch trudnych latach wymuszonej izolacji. Dziękujemy Radzie Rodziców działającej przy naszej szkole oraz wszystkim zaangażowanym w przygotowanie tego wydarzenia.

Dziś: Marzeny, Marii, Klaudiusza
Jutro: Ludwika, Piotra