Rozstrzygnięcie Konkursu o św. Ignacym Loyoli

"Święty to przyjaciel" W piątek 10.06 odbył się, organizowany przez naszą szkołę już szósty raz, powiatowy konkurs o świętych i błogosławionych. Jak zwykle tematem przewodnim było życie i dokonania jednej postaci, w tym roku był nią św. Ignacy Loyola. Młodsi uczestnicy mieli za zadanie wykonać pracę plastyczną, natomiast starsi uczestniczyli w teście wiedzy o hiszpańskim świętym. Za część plastyczną odpowiadała pani Elżbieta Grzelak, a za historyczną pan Marek Bielicz. Dziękujemy wszystkim pozostałym osobom, które włączyły się w przygotowanie konkursu. Poniżej prezentujemy wyniki.

Test wiedzy:

• I miejsce - Maja Adamczyk SP1
  • II miejsce - Natalia Migdalska SP1
  • III miejsce: Patrycja Oliwa SP1

Konkurs Plastyczny:

kategoria klas I-III

• I miejsce - Aleksandra Olszewska, Przyborów
  • II miejsce - Michalina Bar – Pietsch, SP1
  • III miejsce - Kinga Łuszczek, Przyborów
  • wyróżnienie: Hubert Lechman (Przyborów), Maksymilian Boruszewski (KSP), Franciszek Długozima (Przyborów), Inga Szyfter (SP2), Marcelina Jaskulska (SP3), Maksymilian Kruk (SP2), Jan Musiejkiewicz (KSP), Zuzanna Tondel (SP3), Jakub Zarzeczny (Przyborów)

kategoria klas IV-VII

• I miejsce Miłosz Mikołajczyk, KSP