Podsumowanie projektów edukacyjnych

W środę (12.06) uczniowie naszego gimnazjum spotkali się na prezentacji wyników prac nad projektami edukacyjnymi w roku szkolnym 2012/2013. Uczniowie klasy II i dwie uczennice z klasy III przedstawili wytwory półrocznych prac. Dzięki grupie pod opieką p. Ani Sieciechowicz obejrzeć można było album o Wielkiej Brytanii i wziąć udział w konkursie na temat tego kraju. Drużyna pana Tomka Przywartego przedstawiła folder reklamowy naszej szkoły oraz banery na stronę internetową. Ekipa pani Beaty Faron uraczyła nas prezentacją o zabytkach Wiednia. Natomiast podopieczne pana Dariusza T. Kiragi przedstawiły ślady działalności lodowca w naszym województwie.
   Wszystkim uczestnikom oraz ich opiekunom serdecznie dziękujemy.

Dziś: Anieli, Jana
Jutro: Viktoryna, Helmuta
Czuwajcie i módlcie się w każdym czasie, abyście mogli stanąć przed Synem Człowieczym
(Łk 21,36)