Narodowe Święto Niepodległości 2022

W środę 9.11 w naszej szkole odbyła się akademia z okazji nadchodzącej 104 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Program artystyczny przygotowali uczniowie klas V i VI pod kierunkiem wychowawców: pani Anny Sieciechowicz i pana Marka Bielicza. Młodzi ludzie zaprezentowali wiersze, elementy narracji historycznej oraz utwory muzyczne. Finałem wydarzenia było wspólne wykonanie plakatu patriotycznego. Do wykonanej wcześniej planszy z mapą Polski przedstawiciele każdej klasy przykleili swój plakat grupowy. W ten sposób przypomnieliśmy sobie, że każdy z nas tworzy Polskę, a ona jest naszym domem. Dziękujemy i zapraszamy do galerii.

Koronawirus

Dziś: Marii, Swiatozara
Jutro: Wiesława, Leokadii
Będą żyli bezpiecznie, bo Jego władza rozciągnie się aż do krańców ziemi. A On będzie pokojem