Z wizytą w Spożywczaku

W ostatni piątek klasa VIII wraz z wychowawcą gościła w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 "Spożywczak". Mieliśmy okazję spotkać panią prowadzącą salon masażu, dowiedzieć się jak prowadzić własny biznes oraz poznać kilka technik relaksacyjnych.

Następnie udaliśmy się do profesjonalnej kuchni gdzie pod okiem szefa "Klimat Bistro" z Zielonej Góry oraz przy współpracy uczniów uczących się w klasach gastronomicznych odbywaliśmy warsztaty kulinarne. Owocem naszej pracy były wyśmienite potrawy w tym pancakes z bananami i sosem karmelowym, shakshuka (jajka zapiekane w sosie pomidorowym) oraz pieczona kaczka na toście z musem z dyni. Na koniec chcielibyśmy podziękować pani Violettcie Cichomskiej (mamie Remigiusza) która nas zaprosiła, oprowadziła po szkole oraz zorganizowała nam ten niezapomniany dzień. Bardzo dziękujemy.

Dziś: Adolfa, Tymona
Jutro: Czesława, Agnieszki
Czemu tu stoicie cały dzień bezczynnie? Odpowiedzieli mu: Bo nas nikt nie najął
(Mt 20,6b-7a)