Korowód - Wodny Świat

W piątek ulicami NoweP1050230j Soli przeszedł korowód, który zainaugurował oficjalnie tegoroczne Święto Solan. Tematem przewodnim zabawy był wodny świat. Wśród niezliczonych ryb, koników morskich, meduz czy marynarzy znalazła się nasza grupa. Wiezioną na tronie syrenę otaczali piraci, marynarze oraz lilie wodne, a wokół falowało błękitne morze. Przy równym rytmie instrumentów perkusyjnych, do zdarcia gardeł skandowaliśmy: "Katolik! Katolik!" czy "W Katoliku jest wesoło, chodźcie razem z naszą szkołą". Mimo, że byliśmy najmniejszym zespołem, to na pewno jednym z najgłośniejszych. Chcemy w tym miejscu wyrazić szczere wyrazy uznania dla Rodziców i Nauczycieli, którzy tak ofiarnie, przez wiele miesięcy przygotowywali stroje (lilie to arcydzieła) czy rekwizyty (wózek zapiera dech).  I Wam drodzy Uczniowie serdecznie dziękujemy za pełne zaangażowanie w prezentację Waszej, Naszej szkoły.
Fotorelacja - kliknij

Dziś: Czesława, Agnieszki
Jutro: Bartosza, Feliksa
Idźcie na rozstajne drogi i zaproście na ucztę wszystkich, których spotkacie