Wyniki Konkursu Informatycznego „Bóbr”. Mamy Laureatów.

W listopadzie 2022 r. odbył się w naszej szkole Międzynarodowy Konkurs Informatyczny „BÓBR”. Konkurs Bóbr jest międzynarodowym konkursem z zakresu informatyki oraz technologii informacyjnej i komunikacyjnej, zainicjowanym w roku 2004 na Litwie, na wzór Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny”.

Konkurs Bóbr jest przeprowadzany raz w roku jednocześnie w większości uczestniczących w nim krajach. W tegorocznej edycji naszą szkołę reprezentowało 15 uczniów - 3 uczniów w kategorii JUNIOR (klasy VII - VIII), 9 uczniów  w kategorii BENIAMIN (klasy IV - VI) i 3 uczniów w kategorii „SKRZAT” (klasy I – III).

Pragniemy poinformować, że tytuł LAUREATA z maksymalną liczbą 75 punktów zdobyli:

• Sajmon Stachowiak z kl. III oraz
  • Jan Musiejkiewicz z kl. III

Dodatkowo Miłosz Tabjan (kl. III) oraz Lucjan Proć (kl. V) otrzymali wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu. Zapraszamy też do wzięcia udziału w konkursie w przyszłym roku.

Koordynator konkursu: Tomasz Przywarty

Dziś: Czesława, Agnieszki
Jutro: Bartosza, Feliksa
Idźcie na rozstajne drogi i zaproście na ucztę wszystkich, których spotkacie