Pożegnalna dyskoteka

W minioną środę (19.06) w naszej szkole odbyła się niezwykła dyskoteka. Niezwykła, bo ostatnia, w której udział wzięła obecna III klasa gimnazjum. Oprócz prawie wszystkich trzecioklasistów, pojawiła się liczna grupa zaproszonych uczniów z młodszych klas. Zabawa była pyszna z  trzech powodów. Po pierwsze, Filip Sebastian jak zwykle świetnie "nakręcał imprezę" pełniąc obowiązki DJ'a. Po drugie, mniej więcej w połowie dyskoteki pojawiła się pyszna pizza (niektórzy nie mogli się z nią rozstać zabrali po kawałku do domu). Po trzecie, i najważniejsze - nasza młodzież fantastycznie się bawiła (integrując się przy polonezie i tańcu belgijskim). Co ważne, po zakończeniu zabawy wszyscy ofiarnie przystąpili do sprzątania. Dziękujemy p. Renacie i Markowi Bieliczom, którzy podjęli się czuwania nad bezpieczeństwem młodzieży na dyskotece.

Dziś: Viktoryna, Helmuta
Jutro: Anieli, Leonarda
Nie lękaj się ich, bym cię czasem nie napełnił lękiem przed nimi
(Jr 1,17b)