WOLONTARIUSZE W SOSW

W dniu 20. marca wolontariusze z kl. VIII byli w nowosolskim Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym. Wspólnie z dziećmi niepełnosprawnymi z oddziału przedszkolnego wykonywali wielkanocne ozdoby. Nasi uczniowie byli bardzo zaangażowani, świetnie współpracowali z dziećmi, będąc z nimi w bardzo dobrym kontakcie. Zauważyły to i doceniły nauczycielki z SOSW. Wielkanocne wieńce i mini-doniczki na rzeżuchę oraz dodatkowo według pomysłu Wiktorii Herman i współpracującego z nią Filipa - świąteczne ołówki - wyglądały pięknie! Najważniejszy jednak był ten wspólnie spędzony czas, to co nasi wolontariusze mogli dać od siebie dzieciom niepełnosprawnym, jak również czego mogli się przy tym i od nich nauczyć. Za wspaniałą pracę zostali obdarowani podarunkami. Zapraszamy do galerii zdjęć.

Dziś: Viktoryna, Helmuta
Jutro: Anieli, Leonarda
Nie lękaj się ich, bym cię czasem nie napełnił lękiem przed nimi
(Jr 1,17b)