Uroczyste zakończenie roku szkolnego

Nadszedł upragniony czas. Zanim jednak udaliśmy się na zasłużony wypoczynek byliśmy świadkami uroczystości zakończenia roku szkolnego. Ten szczególny dzień społeczność szkolna rozpoczęła mszą świętą celebrowaną przez ks. Roberta Wyrozumskiego, by po przejściu do szkoły rozpocząć część oficjalną. Po odśpiewaniu hymnu państwowego pani dyrektor Elżbieta Kordas przywitała uczniów, nauczycieli oraz rodziców. Po wręczeniu uczniom nagród książkowych za świadectwa z wyróżnieniem, przyszedł czas na szczególne podziękowania od klasy III gimnazjum dla wychowawcy pani Renaty Bielicz. Pani Dyrektor podziękowała również rodzicom oraz nauczycielom, którzy w sposób szczególny zaangażowali się w działalność i pracę na rzecz szkoły. Wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Dziękując za ten rok szkolny pełen wrażeń i sukcesów, Dyrekcja i Grono Pedagogiczne życzy wszystkim uczniom, rodzicom, przyjaciołom naszej szkoły słonecznych, bezpiecznych wakacji, wspaniałego wypoczynku, spotkania z ciekawymi ludźmi i wielu niezapomnianych chwil.

GALERIA ICONA

Dziś: Anieli, Jana
Jutro: Viktoryna, Helmuta
Czuwajcie i módlcie się w każdym czasie, abyście mogli stanąć przed Synem Człowieczym