Rozpoczęcie roku szkolnego

Dziś (3 września) o 10.00 odbyła się uroczysta Msza Św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego w naszej nowej szkole! Eucharystii przewodniczył ks. biskup Adam Dyczkowski, który również wygłosił kazanie do zgromadzonych w kościele. Swoją obecnością zaszczycili nas proboszczowie nowosolskich parafii oraz przedstawiciele władz miejskich z Panem Prezydentem Wadimem Tyszkiewiczem.
     Po nabożeństwie przeszliśmy do szkoły. Zaproszeni goście, rodzice i uczniowie byli pod wrażeniem pięknie wyremontowanego wnętrza oraz rekordowego czasu, w którym zostały wykonane prace. Po odśpiewaniu Hymnu Narodowego uczestników uroczystości powitała Siostra Dyrektor Szkoły - Elżbieta Kordas. Następnie głos zabrał prezydent Nowej Soli i ks. biskup. Wszyscy gratulowali ks. prałatowi Józefowi Kocołowi proboszczowi parafii, który przyjął szkołę pod swój dach i podjął się trudu pełnienia odpowiedzialnej funkcji organu prowadzącego. Wyrazy wdzięczności złożono również na ręce rodziców i nauczycieli, którzy bezinteresownie włączyli się w dzieło naszej szkoły. Pozostaje nam życzyć wszystkim owocnej pracy w nowym roku szkolnym. Szczęść Boże!

Dziś: Aleksego, Horacego
Jutro: Marka, Jarosława