Dzień Edukacji Narodowej

14 października, jak co roku, świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Uczniowie zarówno Katolickiej Szkoły Podstawowej, jak i Katolickiego Gimnazjum, nie zapomnieli o tych, dzięki którym zdobywają wiedzę i umiejętności. Przygotowali bardzo ciekawy program artystyczny, mocno rozbawiając widownię oraz złożyli życzenia i wręczyli kwiaty całemu gronu pedagogicznemu naszej placówki.
     W tym dniu odbyły się również uroczyste pasowania dzieci i młodzieży z klas pierwszych KSP i KG na uczniów Zespołu Szkół Katolickich. Mieli oni do wykonania wiele niełatwych zadań, z którymi świetnie sobie poradzili. Musieli już teraz wykazać się odpowiednimi kompetencjami, żeby zostać przyjętymi do społeczności uczniowskiej. Udało się! Wszyscy zostali pasowani przez panią dyrektor na uczniów klas pierwszych szkół katolickich. Otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobne upominki. Życzymy im radości ze zdobywania wiedzy i rozwijania swych zdolności w naszej szkole. A wszystkim tym, którzy przyczynili się do uświetnienia tego dnia serdecznie dziękujemy.
P1090871P1100006
GALERIA ICONA

Dziś: Czesława, Agnieszki
Jutro: Bartosza, Feliksa