Sukces w konkursie Piosenki Religijnej

18 listopada w Publicznej Szkole Podstawowej nr 8 w Nowej Soli odbył się już VIII Powiatowy Przegląd Piosenki Religijnej "Pieśnią moją jest Pan".

Uczestników było bardzo wielu, od pierwszoklasistów po licealistów. Nie zabrakło również reprezentacji naszej szkoły, czyli scholi "Załoga Boga", która zajęła III miejsce oraz solistek:
Julii Gradziuk (III miejsce), Elizy Janus, Karoliny Bielicz, Weroniki Bielicz i Bogusławy Patelki. Zaprezentowane przez nich piosenki o tematyce religijnej, były bardzo piękne.

Cieszymy się, że nasza młodzież śpiewa niezwykle bogate w treści utwory muzyczne. Wszystkim uczestnikom, a zwłaszcza nagrodzonym serdecznie gratulujemy.

Dziś: Anieli, Jana
Jutro: Viktoryna, Helmuta
Czuwajcie i módlcie się w każdym czasie, abyście mogli stanąć przed Synem Człowieczym
(Łk 21,36)