KONKURSY, KONKURSY...

W ostatnim czasie uczniowie naszej szkoły licznie reprezentowali ją na wielu przeglądach powiatowych. Były to konkursy muzyczne, poetyckie oraz plastyczne. Udało się odnieść kilka sukcesów, a mianowicie w:

Powiatowym Konkursie Poezji Religijnej Pamięci Jana Pawła II:

• III miejsce - Amanda Norkiewicz, kl. I SP
  • wyróżnienie - Jagoda Wawrzykowska, kl. I SP
  • wyróżnienie - Maciej Gradziuk, kl. V SP
  • wyróżnienie - Aleks Joński, kl. III Gim

Natomiast w konkursie plastycznym pod nazwą: "Tradycje Wielkanocne w Plastyce Dzieci 2014", organizowanym przez Nowosolski Dom Kultury nagrody zdobyły:

• Julia Gradziuk, kl. V SP
  • Weronika Bielicz, kl. V SP

Każdy z uczestników włożył dużo wysiłku w przygotowanie do konkursu. Nie zawsze efektem jest wielki sukces, nie mniej jednak liczy się chęć, poświęcony czas i trud, zaangażowanie w robienie czegoś ponad to, co w szkole oraz reprezentowanie jej na zewnątrz. Za to wszystkim uczestnikom i opiekunom dziękujemy, a zwycięzcom i wyróżnionym gratulujemy. Przed nami jeszcze odbywający się w najbliższym tygodniu Powiatowy Konkurs Recytatorski PRO ARTE. Uczniom naszej szkoły biorącym w nim udział życzymy kolejnych sukcesów.

Dziś: Viktoryna, Helmuta
Jutro: Anieli, Leonarda
Nie lękaj się ich, bym cię czasem nie napełnił lękiem przed nimi
(Jr 1,17b)