II Piknik Rodzinny

Dzisiaj (15.06) uczniowie naszej szkoły już po raz piąty zaprezentowali przedstawienie "Mój Chrystus połamany". Tym razem, na zaproszenie ks. Karola Aleksandrowicza, gościli w kościele parafialnym pw. św. Józefa Rzemieślnika na Mszy Św. o godz. 11.00. Gromkie brawa i łzy wzruszenia po spektaklu były najlepszym potwierdzeniem, że sztuka się podobała.
  Natomiast już o 13.00 nasza społeczność szkolna pojawiła na Mszy Św. w parafii pw. Świętej Rodziny w Lubieszowie, gdzie rodzice i nauczyciele włączyli się w oprawę liturgiczną. Następnie, dzięki gościnie ks. proboszcza Sławomira Przychodnego, na terenie wokół świątyni odbył się piknik rodzinny. Podczas wspólnego spotkania nie brakło czasu na rozmowy oraz zabawy. Dzieci i dorośli zaangażowali się w konkurencje, a mianowicie: przeciąganie liny, wyścigi par ze związanymi nogami, bieg z jajkiem na łyżce oraz rozgrywki piłkarskie.
   Najmłodsi ustawili się w długiej kolejce do malowania twarzy. Serdecznie dziękujemy Dyrekcji, Radzie Rodziców oraz nauczycielom za zorganizowanie wspólnego świętowania niedzieli.
GALERIA ICONA

Dziś: Adolfa, Tymona
Jutro: Czesława, Agnieszki
Czemu tu stoicie cały dzień bezczynnie? Odpowiedzieli mu: Bo nas nikt nie najął