Święty Mikołaj w naszej szkole

Od piątkowego poranka można było wyczuć w szkole pewne poruszenie. Niektórzy nawet się przebrali, wszyscy zaś przynieśli prezenty, które wręczyli (oczywiście w imieniu Świętego z Miry) wcześniej wylosowanym osobom.

Około godziny 11 cała społeczność szkolna zgromadziła się na świetlicy, gdzie klasa VI zaprezentowała program artystyczny, który przybliżył zebranym postać Świętego. Podczas występu na salę wszedł nie kto inny jak św. Mikołaj, wywołując wielką radość. Gość zasiadł na przygotowanym tronie. Następnie sięgnął do wielkiego worka, aby każdego obdarować słodkim upominkiem. Po tym fakcie Mikołaj nas opuścił, wszak czekały na niego jeszcze inne szkoły...

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tej miłej uroczystości.

Dziś: Marzeny, Marii, Klaudiusza
Jutro: Ludwika, Piotra