Uczestniczymy w misjach parafialnych

W naszej parafii od soboty (6.12) trwają misje święte. Odbywają się w związku z 30 - leciem utworzenia parafii, a prowadzą je Księża Jezuici. Ukoronowaniem ćwiczeń duchowych będzie instalacja w kościele relikwii błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki, która odbędzie się 16 grudnia.
We wtorek (9.12) uczniowie naszej szkoły w dwóch grupach (kl. I-IV KSP oraz V-VI KSP i gimnazjum) uczestniczyli w nauce rekolekcyjnej połączonej z Mszą Św. Tematem konferencji była tajemnica Eucharystii jako centrum Kościoła i życia chrześcijańskiego.
W tym samym czasie uczniowie klasy III gimnazjum zmagali się z częścią humanistyczną próbnego egzaminu gimnazjalnego. Dzisiaj (10.12) przystąpili do części matematyczno - przyrodniczej, natomiast w czwartek zmierzą się z językiem angielskim. Życzymy powodzenia!

WP 000173WP 000169

Dziś: Aleksego, Horacego