Święto parafii

We wtorek (16.12) miała miejsce uroczystość 30 - lecia parafii p.w. św. Józefa Rzemieślnika. Swoją obecnością zaszczycił parafian JE ks. bp Stefan Regmunt. Przed mszą, w naszej szkolnej świetlicy miała miejsce modlitwa przy relikwiach bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Po procesyjnym przejściu do kościoła odbyła się uroczysta Eucharystia dziękczynna, którą rozpoczęło wmurowanie w ołtarz relikwii kapelana i patrona "Solidarności". Podczas kazania ks. biskup wspomniał najważniejsze wydarzenia i postacie z dziejów parafii.

Szczególnie wzruszającym momentem były brawa dla ks. proboszcza Józefa Kocoła, niestrudzonego duszpasterza i gospodarza wspólnoty parafialnej, o które poprosił licznie zgromadzonych wiernych sam biskup. Cieszymy się jubileuszem, a także tym, że mogliśmy się włączyć w jego obchody.

Dziś: Czesława, Agnieszki
Jutro: Bartosza, Feliksa
Idźcie na rozstajne drogi i zaproście na ucztę wszystkich, których spotkacie
(Mt 22,9)