Nasi w konkursach

Uczniowie naszych szkół zakończyli udział w rejonowych etapach konkursów przedmiotowych organizowanych przez Lubuskiego Kuratora Oświaty. Jest nam miło zakomunikować, że do etapu wojewódzkiego zakwalifikował się uczeń klasy IV Bartłomiej Patelka, który startuje w konkursie z historii i społeczeństwa dla szkół podstawowych. Gratulujemy mu i życzymy powodzenia w dalszych zmaganiach.
Chcielibyśmy także wyróżnić tych uczniów, którzy dosłownie otarli się o finał wojewódzki, ponieważ zabrakło im zaledwie kilku punktów (czasem nawet jednego). Są to:
- Weronika Bielicz kl. VI (konkursy: matematyczny oraz z historii i społeczeństwa)
- Eliza Janus kl. VI (konkurs przyrodniczy)
- Karolina Bielicz kl. V (konkurs z historii i społeczeństwa)
- Jan Kiraga kl. V (konkurs z historii i społeczeństwa)
- Maria Kiraga kl. III gimnazjum (konkurs z języka polskiego).
Ich wysokie wyniki nie są przypadkiem i świadczą o wytrwałej, dodatkowej pracy pod kierunkiem nauczycieli, którym również gratulujemy.

Dziś: Aleksego, Horacego
Jutro: Marka, Jarosława