W tym roku zakończenie roku szkolnego odbyło się w trzech etapach.

W środę (24.06) mijający rok szkolny podsumowały klasy I-III. A było co podsumowywać: sukcesy recytatorskie, instrumentalne, taneczne, wokalne oraz sportowe. Artyści po raz kolejny wykonali swoje konkursowe utwory. Młodsi koledzy także pożegnali klasę trzecią, która przechodzi od września do starszej grupy szkoły podstawowej.
W czwartek (25.06) odbyło się pożegnanie klasy III gimnazjum. Składało się ono z kilku części. Na początku klasy młodsze przedstawiły humorystyczny program poświęcony życiu szkolnemu. Po nim uczniowie odchodzącej klasy podziękowali nauczycielom za kilkuletnią edukację (niektórzy - 9-letnią). Następnie Pan Dyrektor i Pani Wychowawczyni wręczyli każdemu z absolwentów egzemplarz Pisma Świętego, statuetkę "Słonecznika" z indywidualną dedykacją oraz opaskę na rękę z napisem "Co zrobiłby Jezus". Ukoronowaniem uroczystości była prezentacja multimedialna o III gimnazjum. Podczas projekcji nie zabrakło łez i śmiechu.
Wreszcie w piątek (26.06) miało miejsce właściwe zakończenie roku szkolnego. Po specjalnej Mszy Św. odprawionej w kościele, udaliśmy się na świetlicę, gdzie dyrektor i wychowawcy wręczyli nagrody wyróżnionym uczniom, a także trofea zdobyte w turnieju w tenisa stołowego. Następnie w klasach wychowawcy rozdali świadectwa pozostałym uczniom. Wyłączono dzwonek, zapanowała cisza - jednym słowem WAKACJE!!!

GALERIA ICONA

Dziś: Viktoryna, Helmuta
Jutro: Anieli, Leonarda
Nie lękaj się ich, bym cię czasem nie napełnił lękiem przed nimi