Sztandar Szkoły

Działania Rady Rodziców działającej przy naszej szkole przyniosły wspaniały efekt. Sztandar Zespołu Szkół Katolickich w Nowej Soli już jest. Uroczystość poświęcenia i przekazania sztandaru szkole odbędzie się 16 października (niedziela) o godz. 11.00. Sztandar poświęci i odprawi uroczystą Mszę św. ks. prof. Grzegorz Cyran.

Na tę tak ważną dla naszej społeczności szkolnej uroczystość zapraszamy dzieci wraz z rodzicami, nauczycieli, pracowników, absolwentów i wszystkich w jakikolwiek sposób związanych z naszą szkołą.

11.00 – Uroczysta Msza św. z poświęceniem sztandaru

12.00 – Krótki program artystyczny i prezentacja hymnu szkoły oraz poczęstunek (w szkole)

Informacje praktyczne:

• dzieci przychodzą w strojach galowych

• zajmujemy w kościele zarezerwowane dla nas ławki w pierwszych rzędach

• rodzice, którzy deklarowali przyniesienie ciast i owoców przynoszą do szkoły produkty gotowe do podania.  (od 10.00 do 10.40)

Serdeczne zapraszamy.

Niech nikogo z nas nie zabraknie!

Projekt graficzny sztandaru

Dziś: Jerzego, Wojciecha, Idziego
Jutro: Aleksego, Horacego
Rzekł więc Jezus do Dwunastu: Czyż i wy chcecie odejść?
(J 6,67)