WIOSENNY KONCERT

W ostatnią środę maja, mogliśmy wziąć udział w bardzo ciekawym, wiosennym koncercie. Spośród naszych uczniów zaprezentowali się: Dominiki Ciesielski (trąbka), Karolina Lachowicz (saksofon), Tosława Patelka (gitara), Amanda Norkiewicz (fortepian), Lidia Kiraga (wiolonczela), Bożesława Patelka (skrzypce), Piotr Ciesielski (akordeon), Jagoda Wawrzykowska (fortepian), Zofia Babij (klarnet), Klara Lachowicz (skrzypce), Wojciech Bielicz (saksofon), Marcin Mosorzewski (skrzypce), Karolina Bielicz (flet) i Anna Irzykiewicz (wiolonczela). Oprócz tego utwory na fortepian zagrali także gościnnie uczniowie p. Aliny Chojnowskiej, pomysłodawczyni całego popisu.

Cieszymy się, że mogliśmy słuchać pięknej muzyki w wykonaniu zdolnych uczestników, a jeszcze bardziej z tego, iż tak wielu wychowanków naszej placówki rozwija swoje talenty w Państwowej Szkole Muzycznej. Koncert poprowadził p. Marek Bielicz. Na zakończenie wykonawcy zostali nagrodzeni gromkimi brawami oraz słodkimi upominkami. Nie zabrakło także słodyczy dla widowni. Być może ktoś jeszcze z nich zapragnie rozwijać swoje zdolności muzyczne.

Dziś: Aleksego, Horacego
Jutro: Marka, Jarosława