• The was a problem converting the source image.
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/biegsolan2016

Mini Bieg Solan 2016

28 maja odbył się XVII Mini - Bieg Solan. Tym razem w nowym miejscu, bo przy "Parku Krasnala". Reprezentowali nas Anna Bratuś (przyszła uczennica naszej szkoły), Maksymilian Gradziuk (III miejsce), Wiktoria Herman (V miejsce), Piotr Bratuś, Maria Gradziuk (V miejsce), Karolina Lachowicz, Tosława Patelka, Jagoda Wawrzykowska, Bożesława Patelka, Lidia Kiraga, Nina i Jędrzej Pawlak, Piotr Ciesielski, Jan Patelka, Barłomiej Ejkiewicz, Zofia Babij, Klara Lachowicz, Wojciech Bielicz, Marcin Mosorzewski, Kacper Majchrzak, Elwira Biel (IX miejsce), Barłomiej Patelka, Szymon Wąsiewicz, Zofia Ciesielska, Karolina i Dominika Żygas, Karolina Bielicz, Łukasz Dłubak, Maciej Gradziuk, Weronika Bielicz (VI miejsce), Marta Cisowska, Julia Gradziuk, Jakub Bredlak, Łukasz Wawrzykowski (IV miejsce), Oliwia Płonka (X miejsce), Laura Stefaniszek, Zuzanna Cisowska, Franciszek Pietrzak i Jakub Gruber. Łącznie powyżej 40 % uczniów naszej szkoły, dzięki czemu już drugi rok z rzędu wspólnie zdobyliśmy I nagrodę wśród nowosolskich szkół za procentowo liczoną największą ilość reprezentantów i wyniki. Dodatkową radość sprawiły nam absolwentki naszej placówki, Weronika Steciąg i Michalina Wilczyńska, które biegły wspierając podopiecznych Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy, nie tylko wysokich miejsc na podium, ale również startu i ukończenia biegu (to też jest zwycięstwo!). Już teraz zapraszamy do uczestnictwa w przyszłym roku oraz do systematycznego trenowania, gdyż sport daje nam zdrowie i rozwija. A służyć temu będzie zakupiony z uzyskanych pieniędzy sprzęt sportowy.

{gallery}biegsolan2016{/gallery}

Dziś: Czesława, Agnieszki
Jutro: Bartosza, Feliksa
Idźcie na rozstajne drogi i zaproście na ucztę wszystkich, których spotkacie