Pożegnania, zakończenia...

Rozpoczęły się wakacje, rok szkolny za nami. Powróćmy pamięcią do dwóch ostatnich dni ubiegłego tygodnia. W czwartek (23.06) odbyło się pożegnanie III klasy gimnazjum. Uczniowie klas I i II przygotowali program, na który składała się piosenka, prezentacja multimedialna oraz wręczenie upominków w postaci zabawnych obrazków i wierszyków. Atrakcją - niespodzianką był występ zespołu Czarne Stopy. Grupa w znajomym składzie - Jacek Patelka (gitara elektryczna), Sebastian Stoparczyk (klawisze, śpiew), Bartłomiej Patelka (gitara basowa), Jan Patelka (perkusja) i Piotr Stoparczyk (śpiew, gitara akustyczna) - wykonała składankę polskich przebojów.
Po występie pan dyrektor Dariusz Tomasz Kiraga pożegnał trzecioklasistów i wręczył im drogowskazy na nową drogę życia w postaci Pisma Świętego.
W piątek (24.06), po Mszy Św. na świetlicy rozdano świadectwa i nagrody dla wyróżnionych uczniów. Uczniowie klasy III gimnazjum każdemu nauczycielowi wręczyli pamiątkową kartkę z podziękowaniami - był to bardzo miły i wzruszający upominek. Następnie, w klasach, wychowawcy rozdali pozostałe świadectwa i....wakacje!

Dziś: Viktoryna, Helmuta
Jutro: Anieli, Leonarda
Nie lękaj się ich, bym cię czasem nie napełnił lękiem przed nimi
(Jr 1,17b)