Świętujemy Narodowe Święto Niepodległości

W środę (9.11) odbyły się w naszej szkole obchody 98 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Na długiej przerwie uczniowie klasy III gimnazjum rozdawali uczniom biało - czerwone chorągiewki. Ci, zaczęli spontanicznie łączyć się w coraz większą grupę, wykrzykującą w stylu kibiców "Polska, Biało - Czerwoni!" Po dzwonku wszyscy zebrali się na świetlicy, gdzie klasa II gimnazjum, pod kierownictwem pana Tomasza Przywartego zaprezentowała radosne przedstawienie. Nie zabrakło w nim zarówno konicznych skeczów, jak i pouczających informacji na temat listopadowego święta. Dodatkowym atutem spektaklu był jego interaktywny charakter - widownia była często angażowana do śpiewu lub brała udział w konkursach. Wierzymy, że dzięki wspólnemu zaangażowaniu będziemy bardziej świadomie świętować 11 listopada.

Dziś: Anieli, Jana
Jutro: Viktoryna, Helmuta
Czuwajcie i módlcie się w każdym czasie, abyście mogli stanąć przed Synem Człowieczym
(Łk 21,36)