Konkursy rejonowe

Zakończyły się etapy rejonowe konkursów przedmiotowych dla szkół podstawowych i gimnazjów województwa lubuskiego. Nasi uczniowie reprezentowali szkołę podstawową w konkursach z matematyki, języka polskiego, przyrody oraz historii i społeczeństwa, natomiast gimnazjum - z języka polskiego, matematyki oraz historii.

Uczeń klasy VI szkoły podstawowej, Bartłomiej Patelka, zdołał zakwalifikować się do do zawodów wojewódzkich ze wszystkich czterech konkursów, w których brał udział. Wyczyn ten wpisuje go do grona szkolnych rekordzistów! Gratulujemy jemu i jego opiekunom oraz życzymy sukcesów w zawodach wojewódzkich.Warto także wymienić osoby, które wprawdzie nie osiągnęły wymaganych 85% punktów, ale niewiele im zabrakło - są to:

- Elwira Biel - w konkursie z matematyki, języka polskiego oraz przyrody

- Jędrzej Irzykiewicz - w konkursie z języka polskiego

- Zuzanna Bator i Jan Patelka - w konkursie z przyrody

- Jakub Małyszak - w konkursie z historii.

Dziś: Anieli, Jana
Jutro: Viktoryna, Helmuta
Czuwajcie i módlcie się w każdym czasie, abyście mogli stanąć przed Synem Człowieczym
(Łk 21,36)