Podsumowanie projektów edukacyjnych

W poniedziałek (19.06) odbyły się prezentacje efektów pracy grup projektowych. Zespoły przez ostatnie 7 miesięcy zgłębiały określone zagadnienie, przygotowując produkt finalny, który pokazały pozostałym gimnazjalistom. Oto poszczególne grupy i tematy ich projektów:

• - Anna Irzykiewicz, Julia Gradziuk, Maciej Kiraga, Michał Śmigiel, Łukasz Mosorzewski - "Rola muzyki w filmie"  - opiekun Katarzyna Mąka
  • - Bogusława Patelka, Marta Cisowska, Jakub Bredlak "Proverbs" ("Przysłowia") -opiekun Anna Sieciechowicz
  • - Eliza Janus, Weronika Bielicz, Michał Dysiewicz, Łukasz Zych - "Historia polskiej piłki nożnej" - opiekun Ludwik Mańczak
  • - Róża Topór, Aleks Galus, Karol Kosow, Fabian Fecko - "Piękno w matematyce" - opiekun Tomasz Przywarty.

Uczestnicy projektów wykazali się dociekliwością w zdobywaniu wiedzy, pomysłowością i nierzadko poczuciem humoru - w swoje zadania włożyli wiele serca, co spowodowało, że oglądanie efektów ich pracy było prawdziwą przyjemnością. Szczególne wyrazy uznania należą się opiekunom.

Dziś: Viktoryna, Helmuta
Jutro: Anieli, Leonarda
Nie lękaj się ich, bym cię czasem nie napełnił lękiem przed nimi
(Jr 1,17b)