Pielgrzymujemy do Otynia

W piątek 13-10-2017 wyruszymy na doroczną pielgrzymkę naszej szkoły. W poprzednich latach odwiedziliśmy sanktuaria w Rokitnie i Grodowcu. Byliśmy także w Pniewach u grobu św. Urszuli Ledóchowskiej. W tym roku wyruszymy na pieszą pielgrzymkę do najbliższego sanktuarium, czyli do Sanktuarium Matki Bożej Królowej Pokoju w Otyniu, by modlić się o dobry rok szkolny dla uczniów, rodziców i nauczycieli.

W dniu pielgrzymki dzieci przychodzą do szkoły na 8.00. Po modlitwie porannej wyruszymy do sanktuarium, gdzie przewidziana jest min. Msza św. Powrót autokarem do szkoły ok. godz. 13.30-14.00

Dzieci powinny być ubrane odpowiednio do pogody. Na miejscu zapewnimy drożdżówki i herbatę.

W przypadku deszczowej pogody pielgrzymka się nie odbędzie, zostajemy w szkole na lekcjach.

Prosimy, by rodzice podpisali zgody na udział w pielgrzymce.

Dziś: Adolfa, Tymona
Jutro: Czesława, Agnieszki
Czemu tu stoicie cały dzień bezczynnie? Odpowiedzieli mu: Bo nas nikt nie najął
(Mt 20,6b-7a)