Dzień Edukacji Narodowej

Dnia 16 października obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Tradycyjnie w tym dniu odbyło się również ślubowanie uczniów klasy pierwszej. Oficjalnie powitaliśmy nowych kolegów i koleżanki w naszej szkole, a Pan Dyrektor Dariusz Kiraga uroczyście nadał im tytuł pełnoprawnego ucznia Katolickiej Szkoły Podstawowej im. Św. Urszuli Ledóchowskiej.
O oprawę artystyczną tej uroczystości zadbali sami uczniowie klasy I, z wielką pomocą starszych koleżanek i kolegów z klasy II i III wraz z wychowawczyniami Panią Irminą Pawlikowską, Beatą Lewczyk, Marią Sachaj i Mariolą Borzystowską.
Witamy Was serdecznie i mamy nadzieję, że oprócz zdobywania wiedzy, przeżyjecie w naszej szkole mnóstwo niezapomnianych chwil!
Czy cała uroczystość się udała? "Owszem, owszem - tak, tak, tak!"

Dziś: Czesława, Agnieszki
Jutro: Bartosza, Feliksa
Idźcie na rozstajne drogi i zaproście na ucztę wszystkich, których spotkacie
(Mt 22,9)