OBIADY OD STYCZNIA 2018

Od stycznia 2018 r. nasza szkoła nawiązuje ponowną współpracę z poprzednim dostawcą posiłków – firmą Raphael Catering, która dostarczała obiady w roku szkolnym 2016/2017 i była ceniona za jakość usług.

Cena posiłku jednodaniowego z napojem to 8,50 zł

Tak, jak poprzednio na początku każdego tygodnia prosimy deklarować ilość zamawianych posiłków w sekretariacie szkoły i wpłacać należność za nie u P. E. Mikulskiej.

Do 22 grudnia prosimy o wstępne deklaracje i wpłaty na pierwszy tydzień stycznia.

Prosimy też rano informować o nieobecnościach uczniów, którzy wykupili posiłki, by można było uzgodnić z dostawcą dostarczenie właściwej ilości porcji.

Osoby, które korzystają lub będą korzystać z dofinansowania posiłków z MOPS lub GOPS proszone są o kontakt z sekretariatem

Dziś: Marzeny, Marii, Klaudiusza
Jutro: Ludwika, Piotra