mobireg1

Jasełka

W piątek (22.12) po raz ostatni w roku 2017 spotkaliśmy się w szkole. Tradycyjnie jest to dzień prezentacji przedstawienia jasełkowego oraz spotkań opłatkowych. Jasełka zostały przygotowane przez dzieci z klas I-III szkoły podstawowej pod opieką Wychowawczyń i pani Katechetki. Było to radosne widowisko o przyjściu Zbawiciela na spragnioną ziemię, o pokonaniu zła (uosobionego przez zastęp diabłów). Na uwagę zasługuje fakt, że aktorami byli wszyscy uczniowie najmłodszych klas. Po spektaklu pan Dyrektor złożył życzenia świąteczne. Następnie wszyscy uczniowie udali się do klas na spotkania opłatkowe.
PS. Na porannej modlitwie odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego na temat Bożego Narodzenia. Zwyciężczynią została Helenka Kiraga. Gratulujemy!

Dziś: Rafała, Felicji, Franciszka
Jutro: Pawła, Miłosza