• The was a problem converting the source image.
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/koledowanie2018

Rodzinne kolędowanie

23 stycznia odbyło się w naszej szkole Rodzinne Kolędowanie, które zwyczajowo organizujemy w okolicach Dnia Babci i Dnia Dziadka. Impreza jest kapitalnym sposobem na dobrą zabawę, zacieśnianie więzi między pokoleniami, a także integrację środowiska szkolnego.

Pierwszym puntem programu było przedstawienie jasełkowe. Po nim nastąpiły prezentacje rodzin, wśród których była jedna grupa klasowa z naszej szkoły - trzecioklasiści. Po występach nastąpiło głosowanie wszystkich widzów. Nagrodami dla zwycięzców były kosze z owocami oraz tort - ufundowane przez szkołę i Radę Rodziców. Organizatorami całego przedsięwzięcia były panie nauczycielki: Maria Sachaj i Małgorzata Kiraga i trzeba przyznać, że świetnie sobie poradziły.

Poniżej prezentujemy wyniki:

- I miejsce - klasa III SP

- II miejsce - rodzina Kiraga

- III miejsce ex aequo rodzina Herman i Bator.

Gratulujemy wszystkim!

{gallery}koledowanie2018{/gallery}

Dziś: Marka, Jarosława
Jutro: Marzeny, Marii, Klaudiusza