Pączek dla Afryki

„….radosnego dawcę miłuje Bóg”

W Tłusty Czwartek 2018 po raz kolejny będziemy "wysyłać pączki do Afryki"!

Jutro w naszej szkole będziemy mogli poczęstować się pączkami, za które złożymy ofiarę na rzecz potrzebujących dzieci w Afryce. Pączki zostały ufundowane przez rodziców.

W ubiegłym roku także włączyliśmy się do akcji "Wyślij pączka do Afryki", z której całkowity dochód na różnorakie projekty realizowane przez Braci Kapucynów w Afryce wyniósł ponad 400 tys zł. My także mieliśmy udział w tym osiągnięciu.

Gorąco zachęcamy do hojności także w tym roku, by mieć satysfakcję z pomagania i skarb w niebie. Każda złotówka się liczy, jednak sugerujemy, by ofiarować co najmniej 2 zł za pączka. Oczywiście nie ma obowiązku jedzenia pączków, by złożyć ofiarę na rzecz dzieci w Afryce.

Szczegóły akcji na stronie paczek.kapucyni.pl

Dziś: Alicji, Bogusławy
Jutro: Adolfa, Tymona
Napisałem do was, młodzi, że jesteście mocni i że nauka Boża trwa w was, i zwyciężyliście Złego