mobireg1

KONKURS „ DROGI DO NIEPODLEGłOŚCI”

Nasi uczniowie z kl. VII Bartek P., Igor K., Piotr S., Szymon W. wzięli udział w konkursie plastycznym rozpoczynającym tegoroczne obchody 100–lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Organizatorem konkursu jest Muzeum Miejskie w Nowej Soli pod patronatem Przewodniczącego Rady Miasta Nowa Sól. Przed rozstrzygnięciem konkursu, 22 marca została zorganizowana wystawa z prac zgłoszonych na konkurs. Na wernisaż „Drogi do niepodległości” byli zaproszeni wszyscy uczestnicy konkursu, rodzice, opiekunowie oraz dyrektorzy szkół. Po krótkim podsumowaniu konkursu, można było obejrzeć wyeksponowane wszystkie prace, wśród nich, także naszych uczniów. Prace zaskakują pomysłowym  realizowaniem  tematu, twórczym wykonaniem, odpowiedzialnym i godnym rozumieniem patriotyzmu oraz szacunku do historii swojej Ojczyzny. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe nagrody. Wystawa godna polecenia, także ze względu na wykonanie, takich prac nie powstydziliby się profesjonaliści. Do 30 marca zwiedzający mogą głosować na najlepszą pracę.

Nauczyciel informatyki

Dziś: Bogny, Apolinarego
Jutro: Kingi, Krystyny
Rzekł więc Jezus do Dwunastu: Czyż i wy chcecie odejść?
(J 6,67)