Szkolny turniej szachowy

W poniedziałek 09.04.2018 w naszej szkole został zorganizowany Szkolny Turniej Szachowy. Udział w rozgrywkach brali uczniowie z każdej kategorii wiekowej, od I klasy podstawowej do klasy III gimnazjum. ale Była rywalizacja, emocje oraz dobra zabawa. Nad przebiegiem turnieju czuwała Pani Irmina Pawlikowska oraz Pan Maciej Statucki.

W rezultacie okazało się, że III miejsce zajął Bartłomiej Patelka, II miejsce Łukasz Zych, natomiast najlepszy ze wszystkich okazał się Jan Patelka i to on zajął I miejsce

Warto nadmienić, że to pierwszy, ale nie ostatni turniej szachowy w tym roku szkolnym, dlatego zachęcamy wszystkich uczestników, do regularnych treningów i do zobaczenia na kolejnym turnieju, który odbędzie się najprawdopodobniej już w maju!

Dziś: Irmy, Józefa
Jutro: Januarego, Konstancji
Napisałem do was, młodzi, że jesteście mocni i że nauka Boża trwa w was, i zwyciężyliście Złego
(1J 2,14b)