Konkurs powiatowy - św. Stanisław Kostka

Uwaga. Na prośbę uczestników konkursu termin nadsyłania prac plastycznych został przesunięty do 21 maja.

mobireg1

Teatralny koniec tygodnia

Koniec ostatniego tygodnia kwietnia obfitował w prezentacje teatralne. W czwartek dzieci klas I-III zaprezentowały przedstawienie pt. "Cukierki", które było zwieńczeniem programu profilaktycznego o tej samej nazwie. Z kolei teatr "Dzikusy" wystawił sztukę pt. „Liliputy i giganci” o tym jak dzieci i rodzice postrzegają się nawzajem.

W piątek starszy teatr - "Galimatias" zagrał spektakl "Balladyna", który był żartobliwą przeróbką tego dzieła Juliusza Słowackiego. Na sztuce zagościł ks. Proboszcz - Krzysztof Kocz. Na koniec grupa z klas IV i V przedstawiła akademię z okazji Święta Konstytucji 3 Maja. Dziękujemy aktorom i ich opiekunom.

Dzień Patrona

28.05.2018 - Dzień Patrona
1 lekcja - według planu
9.00 - Msza święta