II Szkolny Turniej Szachowy

W poniedziałek 14.05.2018 odbył się drugi już w tym roku Turniej Szachowy.
Prowadzący turniej podnieśli poziom trudności o ograniczenie czasowe. Uczniowie mieli 5 minut na wykonanie ruchu, jeśli się nie zmieścili w czasie - tracili swoją kolej.

Zwycięzcą turnieju okazał się Bartłomiej Patelka, tym samym zajmując I miejsce

II miejsce zajął Jan Patelka, natomiast ostatnie miejsce na podium zajął Maciej GradziukGratulujemy wszystkim uczestnikom!

Pan Maciej Statucki przypomina, że zajęcia szachowe dla klas VII, II i III gimnazjum odbywają się na 8 godzinie lekcyjnej we wtorki, natomiast klasy IV - VI mogą ćwiczyć w każdą środę również na 8 godzinie lekcyjnej. Dla wszystkich zainteresowanych - to nie ostatnia szansa w pokazaniu swoich umiejętności w tej dziedzinie. Kolejny i ostatni w tym roku szkolnym turniej szachowy odbędzie w czerwcu. Zapraszamy!

Dziś: Adolfa, Tymona
Jutro: Czesława, Agnieszki
Czemu tu stoicie cały dzień bezczynnie? Odpowiedzieli mu: Bo nas nikt nie najął
(Mt 20,6b-7a)