Rowerem po okolicy

W sobotę klasa V skorzystała z pięknej pogody i wybrała się na klasową wycieczkę rowerową. Pod opieką nauczycieli, p. Ani Sieciechowicz i pana Tomasz Przywartego, oraz przy wsparciu rodziców, uczestnicy pokonali aż 27km! Trasa wiodła przez Drwalewice, Kożuchów, Słocinę i zakończyła się w Lubieszowie, gdzie na terenie tamtejszej parafii czekali na nas rodzice z przygotowanym grillem i poczęstunkiem. Na trasie nie obyło się bez przygód – przebitej opony, odpadającego koszyka czy nawet zderzeń. Wszyscy uczestnicy wrócili jednak do domów cali i zadowoleni. Dziękuję zaangażowanym rodzicom- państwu Ciesielskim, Chłopeckim i Pawlakom, za wspólnie spędzony czas i pomoc przy organizacji tego klasowego wydarzenia.

Anna Sieciechowicz

Spotkanie z rodzicami

28 marca - godz. 17.15

Zapraszamy szczególnie
ojców
na konferencję

Dziś: Pelagii, Feliksa
Jutro: Marka, Gabriela
Rzekł więc Jezus do Dwunastu: Czyż i wy chcecie odejść?
(J 6,67)