Prezentacje projektów edukacyjnych

Jak co roku, uczniowie klasy II gimnazjum zaprezentowali efekty swojej pracy w grupach projektowych.

Grupa pana Marka Bielicza (Zofia Ciesielska, Karolina Bielicz, Jan Kiraga, Maciej Gradziuk, Jukub Białowąs) zajmowała się badaniem sposobów spędzania czasu wolnego uczniów naszej szkoły. W tym celu przeprowadziła badania ankietowe oraz wywiady, przedstawiła wykresy obrazujące wyniki oraz nakręciła zabawne filmy.

Grupa pana Tomasza Przywartego (Emilia Martynów, Jagoda Kowalewska, Jan Bronikowski, Jagoda Ropska, Franciszek Stawecki, Karol Kubas, Oliwia Kałużna) przygotowała gry matematyczne, w które włączyli się widzowie.

Zespół pani Agnieszki Dąbrowskiej (Karolina Żygas, Dominika Żygas, Łukasz Dłubak, Kajetan Sosnowski, Kuba Mataczyna) sporządził prawdziwą piramidę zdrowego żywienia (drewniane rusztowanie, a na półkach produkty żywnościowe), a następnie zapoznał widzów z zasadami zdrowego żywienia. Gratulujemy efektów pracy.

Dziś: Alicji, Bogusławy
Jutro: Adolfa, Tymona
Napisałem do was, młodzi, że jesteście mocni i że nauka Boża trwa w was, i zwyciężyliście Złego
(1J 2,14b)