Pożegnanie III gimnazjum

Aż trudno uwierzyć, ale z niektórymi z nich spędziliśmy 9 lat...

W czwartek uroczyście pożegnaliśmy absolwentów naszej szkoły - III gimnazjum. Na początku uczniowie klasy VII i II gimnazjum w poetycki sposób podziękowali i życzyli im powodzenia na nowym etapie życia. Następnie bohaterowie dnia zaprezentowali zabawny filmik - podziękowanie dla szkoły. Po filmie Pan Dyrektor Dariusz Kiraga oraz wychowawca wręczyli pamiątkowe Słoneczniki oraz Drogowskaz - egzemplarz Pisma Świętego. Później na scenę znowu wkroczyli młodsi koledzy i przedstawili zabawną scenkę z lekcji języka polskiego. Po tym wszyscy zasiedli wygodnie i obejrzeli prezentację ukazującą wszystkie aspekty wspólnego życia odchodzącej klasy. Na koniec trzecioklasiści wręczyli nauczycielom pamiątkowe zdjęcia z własnymi podpisami, a sami otrzymali od wychowawcy piękne kolaże ze zdjęć... Jednym słowem - działo się!

Życzymy absolwentom Bożej Opieki i wielu radosnych chwil na nowej, ponadgimnazjalnej, drodze życia.

Dziś: Mikołaja, Stanisława
Jutro: Rogera, Serafiny
Tak też i wiara, jeśli nie byłaby połączona z uczynkami, martwa jest sama w sobie
(Jk 2,17)